Our Recommendations

Shopping cart

Your basket is empty.

Cat and dog image
Dog Accessories B.A.R.F. Flakes Potato flakes (Kartoffelflocke) 800g 1 Piece Anifit
Potato flakes (Kartoffelflocke)
1 Piece, 800g Mehr Infos
Grain-free meal supplement
(19)
7.79 €
€ 9.74/kg Grain-free meal supplement
Add to basket
Cat Wet pet food Heavenly Hare 85g 12 Piece Anifit
Heavenly Hare
12 Piece, 85g Mehr Infos
Hare / Chicken / Beef
(14)
17.99 €
€ 17.64/kg suitable for all ages
Add to basket
Dog Accessories B.A.R.F. Flakes Carrot flakes (Karottenflocke) 600g 1 Piece Anifit
Carrot flakes (Karottenflocke)
1 Piece, 600g Mehr Infos
Grain-free meal supplement
(13)
9.59 €
€ 15.98/kg Grain-free meal supplement
Add to basket
Dog Snacks Cheese-Stick Mini 1 Bag Anifit
Cheese-Stick
1 Bag Mehr Infos
Hard cheese from pasture milk
(3)
from 19.99 €
from € 9.72/100g Hard cheese from pasture milk
Add to basket
Cat Dog Snacks Premium Turkey Sticks (Truthahn Sticks) 350g 1 Piece Anifit
Premium Turkey Sticks (Truthahn Sticks)
1 Piece, 350g Mehr Infos
Partially moist treat
(11)
8.39 €
€ 2.40/100g Partially moist treat
Add to basket
Cat Dog Accessories Supplements Paw Balm (Pfotenbalsam) 100 ml 1 Piece Anifit
Paw Balm (Pfotenbalsam)
1 Piece, 100 ml Mehr Infos
Protects and cares for the paws
18.99 €
€ 18.99/100ml Protects and cares for the paws
Add to basket

Exitgutschein

✖