Our Recommendations

Dog Accessories B.A.R.F. Flakes Apple flakes (Apfelflocke) 400g 1 Piece Anifit
Apple flakes (Apfelflocke)
1 Piece, 400g Mehr Infos
Starch-free meal supplement
(8)
9.49 €
€ 23.73/kg Starch-free meal supplement
Add to basket
Dog Accessories Wet pet food Thanksgiving Day 200g 6 Piece Anifit
Thanksgiving Day
6 Piece Mehr Infos
Turkey / rice
(252)
from 19.49 €
from € 7.10/kg appropriate for every life stage
Add to basket
Cat Dog Accessories Snacks Shrimps 15g 1 Piece Anifit
Shrimps
1 Piece, 15g Mehr Infos
Freeze-dried fish shrimp
(9)
7.90 €
€ 52.67/100g Freeze-dried shrimp
Add to basket
Cat Dog Accessories B.A.R.F. Snacks Supplements Fish-Flavour (Fisch-Gewürz) 20g 1 Piece Anifit
Fish-Flavour (Fisch-Gewürz)
1 Piece, 20g Mehr Infos
For adding flavour to food
(2)
7.50 €
€ 37.50/100g For adding flavour to food
Add to basket
Monoprotein
Dog Accessories Wet pet food Happy Organic Goose 200g 6 Piece Anifit
Happy Organic Goose
6 Piece Mehr Infos
goose meets/ fennel / amaranth / mango/ coconut
(34)
from 24.49 €
from € 9.58/kg appropriate for every life stage
Add to basket
Dog Snacks Beef Rumen (Rinderpansen) 200g 1 Piece Anifit
Beef Rumen (Rinderpansen)
1 Piece, 200g Mehr Infos
Snack made of 100 % meat
(1)
7.79 €
€ 3.90/100g Snack made of 100 % meat
Add to basket

Exitgutschein

✖