Onze aanbevelingen

Hond Accessories Natvoer Witwe Boltes Schrecken 370g 6 Stuk Anifit
Witwe Boltes Schrecken
6 Stuk Mehr Infos
Kip / zalm / rijst / wortelen
Normale prijs: 25,44 €
vanaf 24,00 €
vanaf € 10,81/kg Geschikt voor alle hondenleeftijden
In winkelwagen
Hond Kat Snacks Premium kalkoensticks 350g 1 Stuk Anifit
Premium kalkoensticks
1 Stuk, 350g Mehr Infos
Halfvochtige traktatie
(11)
8,39 €
€ 2,40/100g Halfvochtige traktatie
In winkelwagen
Hond Accessories B.A.R.F. Vlokken Appelvlokken 400g 1 Stuk Anifit
Appelvlokken
1 Stuk, 400g Mehr Infos
Zetmeelvrij aanvullend diervoeder
(8)
9,49 €
€ 23,73/kg Zetmeelvrij aanvullend diervoeder
In winkelwagen
Hond Kat Accessories B.A.R.F. BARF lamshart 350g 1 Stuk Anifit
BARF lamshart
1 Stuk, 350g Mehr Infos
Lam voor rauwe vleesvoeding
(6)
27,90 €
€ 7,97/100g gevriesdroogde lamshart; oorspronkelijk gewicht ca. 1,4 kg
In winkelwagen
Kat Natvoer Délice de Coeur 200g 6 Stuk Anifit
Délice de Coeur
6 Stuk Mehr Infos
Kip
(82)
vanaf 19,49 €
vanaf € 7,10/kg Geschikt voor katten van alle leeftijden
In winkelwagen
Hond Accessories Natvoer Licht Verteerbaar kip/ Rijst 50g 1 Stuk Anifit
Licht Verteerbaar kip/ Rijst
1 Stuk Mehr Infos
Kip/Rijst/Elektrolytenlicht verteerbaare voeding voor honden
(4)
vanaf 5,90 €
vanaf € 9,93/100g Kip/Rijst/Elektrolytenlicht verteerbaare voeding voor honden
In winkelwagen

Exitgutschein

✖