Onze aanbevelingen

Shopping cart

Je winkelmandje is leeg.

Cat and dog image
Hond Accessories Natvoer Polo Powerkick 370g 6 Stuk Anifit
Polo Powerkick
6 Stuk, 370g Mehr Infos
Kip / Rundvlees / Rijst / Superfoods
(34)
25,49 €
€ 11,48/kg Geschikt voor alle hondenleeftijden
In winkelwagen
Hond Kat Accessories B.A.R.F. RyAnimal GEIT 400g 6 Stuk Anifit
RyAnimal GEIT
6 Stuk, 400g Mehr Infos
100 % geit
33,99 €
€ 14,16/kg 100 % geit
In winkelwagen
Hond Kat Accessories Snacks Eendenborst 35g 1 Stuk Anifit
Eendenborst
1 Stuk, 35g Mehr Infos
Gevriesdroogde stukjes vlees
(2)
8,90 €
€ 25,43/100g Gevriesdroogde stukjes vlees
In winkelwagen
Hond Kat Accessories B.A.R.F. BARF runderlever 300g 1 Stuk Anifit
BARF runderlever
1 Stuk, 300g Mehr Infos
Rundvlees voor rauwe vleesvoeding
(9)
23,90 €
€ 7,97/100g gevriesdroogde runderlever; oorspronkelijk gewicht ca. 1,2 kg
In winkelwagen
Hond Kat Accessories B.A.R.F. BARF lam pens 150g 1 Stuk Anifit
BARF lam pens
1 Stuk, 150g Mehr Infos
Lam voor rauwe vleesvoeding
(7)
16,90 €
€ 11,27/100g gevriesdroogde lam pens; oorspronkelijk gewicht ca. 0,6 kg
In winkelwagen
Hond Kat Accessories B.A.R.F. BARF hert 350g 1 Stuk Anifit
BARF hert
1 Stuk, 350g Mehr Infos
Spiervlees voor rauwe vleesvoeding
(6)
34,90 €
€ 9,97/100g gevriesdroogd spiervlees hert; oorspronkelijk gewicht ca. 1,4 kg
In winkelwagen

Exitgutschein

✖