Onze aanbevelingen

Hond Accessories B.A.R.F. Vlokken Appelvlokken 400g 1 Stuk Anifit
Appelvlokken
1 Stuk, 400g Mehr Infos
Zetmeelvrij aanvullend diervoeder
(8)
9,49 €
€ 23,73/kg Zetmeelvrij aanvullend diervoeder
In winkelwagen
Monoproteïne
Hond Accessories Natvoer RyDog Vitaal Menu Kip 200g 6 Stuk Anifit
RyDog Vitaal Menu Kip
6 Stuk Mehr Infos
Kip met wortel en appel
(29)
vanaf 20,49 €
vanaf € 7,39/kg Geschikt voor alle hondenleeftijden
In winkelwagen
Aanbeveling
Hond Accessories Natvoer Surfers Superfood 370g 6 Stuk Anifit
Surfers Superfood
6 Stuk, 370g Mehr Infos
Kip / Vis / Rijst / Superfoods
(42)
25,49 €
€ 11,48/kg Geschikt voor alle hondenleeftijden
In winkelwagen
Hond Kat Accessories B.A.R.F. Snacks Voedingssupplementen Viskruiden 20g 1 Stuk Anifit
Viskruiden
1 Stuk, 20g Mehr Infos
Het voer verfijnen
(2)
7,50 €
€ 37,50/100g De voeding verfijnen
In winkelwagen
Hond Kat Voedingssupplementen Alkalisch poeder hond/kat 250g 1 Stuk Anifit
Alkalisch poeder hond/kat
1 Stuk, 250g Mehr Infos
Mineralen tegen hyperaciditeit
(2)
22,49 €
€ 9,00/100g Mineralen tegen hyperaciditeit
In winkelwagen
Hond Kat Accessories B.A.R.F. BARF haas 300g 1 Stuk Anifit
BARF haas
1 Stuk, 300g Mehr Infos
Konijnenspiervlees voor rauwe vleesvoeding
(5)
31,50 €
€ 10,50/100g gevriesdroogd haasspiervlees; oorspronkelijk gewicht ca. 1,2 kg
In winkelwagen

Exitgutschein

✖